Wycieczka grupy II "Zajączki" i grupy III "Żabki" na "Ranczo u Amadeusza"

Opublikowano: 2024-06-28 22:47, Numer artykułu: 85231 , Autor: A.Hałupka

11.06.2024r. Przedszkolaki z grupy II „Zajączki” i III „Żabki” wybrały się na wycieczkę autokarową do Nakła nad Notecią na „Ranczo u Amadeusza”.  Po dotarciu na miejsce przywitał nas Pan Andrzej, właściciel  Rancza. Pan Andrzej opowiadał nam o zwierzętach, które znajdują się na terenie Rancza m.in. kózki, perliczki, owce, barany, szopy pracze, króliczki miniaturki, małe kurczaczki i kaczuszki. Dzieci mogły również zobaczyć z bliska zwierzęta egzotyczne m.in. pająka, węża czy jaszczurkę. Wszystkie zwierzęta można było dotknąć, pogłaskać. Nie zabrakło też zabaw na świeżym powietrzu, a pod okiem opiekuna można było postrzelać z łuku do tarczy, czy też połowić na trawie ryby. Był to dzień pełen uśmiechu i wspaniałych wrażeń.