Podsumowanie VII Balu Charytatywnego Zespołu Szkół nr 8

Opublikowano: 2024-03-17 19:21, Numer artykułu: 80186 , Autor: A.Hałupka

Podsumowanie VII Balu Charytatywnego Zespołu Szkół nr 8

24.11.2023 odbył się VII Bal Charytatywny Zespołu Szkół nr 8 w klimacie orientalnym. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło prawie 150 osób w sali balowej Hotelu Best Inn w Bydgoszczy.

Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc, wsparcie i ogromne serce! Składamy serdeczne podziękowania cudownym Sponsorom, kochanym Gościom, którzy postanowili być z nami podczas Balu, licytowali przedmioty wystawione na aukcje i brali udział w loterii fantowej. Jesteśmy wdzięczni wszystkim wspaniałym ludziom dobrej woli, którzy ufundowali wspaniałe podarunki i gadżety.

Szanowni rodzice, uczniowie oraz nauczyciele dzięki wspólnemu zaangażowaniu, otwartym sercom i portfelom udało się spełnić życzenia naszych uczniów.

Stworzyliśmy miejsca w szkole, które są przyjazne naszym uczniom. Odnowiliśmy bibliotekę szkolną, w której można odpoczywać w czasie przerwy oczekując na zajęcia. Stworzyliśmy strefę relaksu dla dzieci głęboko wrażliwych. Na korytarzach pojawiły się kolorowe, wygodne siedziska, a najmłodsi uczniowie spędzają przerwy bawiąc się wspólnie na szkolnych korytarzach.

Wszystkich ofiarodawcom i licytującym o wielkich sercach i portfelach dziękujemy!