Koncert szkolnego chóru "To i Owo" zatytułowany "Święta pełne miłości i nadziei"

Opublikowano: 2024-01-04 22:08, Numer artykułu: 77293 , Autor: A.Hałupka
W dniu 19 grudnia odbył się koncert szkolnego chóru To i Owo zatytułowany "Święta pełne miłości i nadziei". W programie usłyszeliśmy najbardziej znane utwory i piosenki świąteczne związane z Bożym Narodzeniem. W wykonaniu zespołów można było usłyszeć takie utwory jak "Feliz Navidad", "Uciekali" z musicalu Metro czy "Przekażcie sobie znak pokoju". Nie obyło się bez łez wzruszeń. Gościem - niespodzianką był Żeński Zespół Wokalny "Sine Nomine", który także zaprezentował swoje utwory. Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor dziękując wszystkim za przybycie a także życząc nam cudownych i wyjątkowych świąt. Zapraszamy serdecznie na kolejne koncerty naszych zespołów.
ST