Budujemy współpracę

Opublikowano: 2023-12-17 21:52, Numer artykułu: 76699 , Autor: A.Hałupka

W czwartek 14.12.2023 odbyły się zajęcia integracyjne w klasie 3c pt. „Budujemy współpracę”, poprowadzone przez szkolnych specjalistów. Głównym celem spotkania było ćwiczenie współpracy, komunikacji, a także wzmacnianie więzi klasowych oraz nauka brania odpowiedzialności grupowej -zarówno za sukcesy jak i za porażki. Dzieci zostały podzielone na pięć zespołów, z których każdy wykonywał specjalny zestaw zadań. Zadania te wymagały zarówno dobrej współpracy wewnątrz grup, jak i sprawnej komunikacji z pozostałymi zespołami i z osobami prowadzącymi. Sukces każdej z grup gwarantował otwarcie jednej z pięciu kłódek na skrzyni skarbów, w której znajdowała się nagroda dla całej klasy. Klasie 3c udało się wzorowo wykonać wszystkie zadania i wspólnie otworzyć skarb. Szkolni specjaliści gratulują udanej współpracy i dziękują za wspólną zabawę!