" Kup Pan szczotkę- My wyślemy do Afryki"

Opublikowano: 2023-02-22 08:21, Numer artykułu: 64451 , Autor: A.Hałupka

Szanowni Państwo,

Klasy pierwsze oraz klasa 3c zakończyły realizację ogólnopolskiego programu profilaktycznego „Dziel się uśmiechem”. Głównym celem programu jest przeciwdziałanie próchnicy zębów, która znacząco szerzy się wśród dzieci.

W związku z tym, Klub Wiewiórka zaprasza dzieci z klas pierwszych oraz klasy 3c do zbiórki szczoteczek do zębów i past pod hasłem „Kup Pan szczotkę”, Akcję patronuje Fundacja Redemptoris Missio z Poznania. Zebrane szczoteczki oraz pasty zostaną dostarczone do Fundacji, która transportem dostarczy do dzieci w Afryce.

Zakupione szczoteczki i pasty można przynosić  do sali nr 20 od 20 lutego do 13 marca 2023 r. Przynoszone środki będą opisywane. Klasa, która wykaże się dużym zainteresowaniem otrzyma nagrodę.

Organizator akcji: Beata Szymańska