„ Dziecko na warsztat”

Opublikowano: 2023-05-21 21:39, Numer artykułu: 68811 , Autor: A.Hałupka

„ Dziecko na warsztat”

Klasa 3c zakończyła trwające od września cykliczne warsztaty plastyczne w Galerii BWA. Na każdym spotkaniu uczniowie zapoznawali się z aktualną wystawą, po której oprowadzały Panie Agnieszka Gorzaniak i Karolina Pikosz. Następnie odbywały się warsztaty plastyczne nawiązujące do zwiedzanej wystawy. Uczniowie mogli poznać nowe techniki oraz rozwijać swoją wyobraźnię. Chętni pozostawili swoje prace. Na zakończenie cyklu warsztatów udaliśmy się na tzw. „Karuzelę”, gdzie należało w półmroku odnaleźć swoje wytwory. Było dużo emocji w poszukiwaniach. Bardzo dziękujemy za możliwość uczestnictwa w tak wartościowych spotkaniach. Mam nadzieję, że pobudziłam w uczniach chęć przebywania wśród twórców i twórczości.  Budynek Galerii BWA wpisze się w obiekt częstych odwiedzin już z rodzicami.

Zachęcam- Beata Szymańska